Postoji li neko ko se nikada nije osećao kao da je uhvaćen u klopku? Koga situacija, ljudi, zdravstveno stanje, procesi koji se dešavaju u zemlji i svetu, i, što je najvažnije, sopstvene greške nikada nisu doveli do ćorsokaka? Možda neki ljudi nikada nisu doživeli ništa slično, ali siguran sam da je većina barem jednom u životu bila u ćorsokaku.

