Питање:
Помаже Бог и благословите оци! Опростите на сметњи али занима ме шта да радим пошто је моја супруга нехотично сломила јаје чуваркућу од прошлога Васкрса? Да ли је то нешто лоше? Свако добро од Господа!
Ненад
Одговор:
Драги Ненаде. Није. Баци остатке на неко чисто природно место (реку, шуму, море, поток…) не на ђубриште или у канту за смеће. Поздравља те, о. Срба
