држи свој ум у аду и не очајавај

Питање:
Помаже Бог, поштовани Оци….. Недавно сам чула једну мисао и веома ме је Заинтересовала, па бих волела да ми је растумачите, И да кажете ко је то рекао…. мисао гласи -ДРЖИ СВОЈ УМ У АДУ И НЕ ОЧАЈАВАЈ-! унапред захвална и свако добро Вам желим
Горица


Одговор:
Драга сестро, Одговор на то питање имаш у нашој библиотеци, на: хттп: //светосавље.орг/библиотека/Богословље/СтарацСилуан/СтарацСилуан17.хтм Поздравља те, о. Срба